Разработка индивидуального дизайна
 •   (0626)41-76-67
 •   84307, м.Краматорськ, вул. Благодатна, 80
 •   school17-kramatorsk@ukr.net
 • Кожна дитина-особистість!

 • Кожна дитина-особистість!

 • Кожна дитина-особистість!

 • Кожна дитина-особистість!

 • Кожна дитина-особистість!

 • ЗНО

  Увага!

  Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочинає проведення пролонгованого семінару для випускників закладів середньої, професійної та фахової передвищої середньої освіти, членів батьківських комітетів, представників освітян з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО, вступної кампанії 2019 року. Для цього створені відеопрезентації з основних питань ЗНО.

  Доступ для цих презентацій з 05 грудня 2018 року необмежений за посиланням https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO

  Всі учасники пролонгованого семінару мають змогу задавати питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання у чаті, на сайті регіонального центра у розділі «контакти» за допомогою форми «Задати питання» (https://test.dn.ua/contacts),  у коментарях до відео, у групах ДРЦЯО в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/pg/DRCOKO), Instagram (https://www.instagram.com/zno2019_don) та отримувати на них відповіді.

  Додатково кожної середи протягом грудня з 15:00 до 16:00 години задати питання та отримати на них відповіді можна буде on-line.

  В цей же час на каналі https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO будуть розміщуватися нові відеоролики з додатковою актуальною інформацією щодо зовнішнього та пробного оцінювання.

   

   

  Пробне ЗНО-2019: хочете себе перевірити  — реєструйтеся!

  osvita_navchannia_zno_565

  Участь у пробному тестуванні дасть можливість пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, а також об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.

  Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 по 31 січня 2019 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня , з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

  Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та запорукою його успішного складання.

  Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

  В УКРАЇНІ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

  untitled-design-11

  Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися»сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

  Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».

  Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

  Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

  Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

  У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.


   

  Графік проведення ЗНО-2018

  Математика 22 травня

  Українська мова і література 24 травня

  Іспанська мова 29 травня

  Німецька мова 29 травня

  Французька мова 29 травня

  Англійська мова 01 червня

  Біологія 04 червня

  Історія України 06 червня

  Географія 08 червня

  Фізика 11 червня

  Хімія 13 червня

   


  ЗНО-2017: як визначитися з вибором предметів ДПА

  Останнім часом серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків шириться хибна інформація щодо обмеження у виборі предметів ЗНО: нібито учасник не може вибрати водночас і математику, й історію України, або мусить керуватися у своєму виборі профілем класу чи школи.


  Пробне ЗНО відбудеться у квітні

  Щороку з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.


  На допомогу в підготовці до ЗНО-2017

  У розділі «Підготовка до ЗНО–2017» розміщено матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Це програми зовнішнього незалежного оцінювання, загальні характеристики сертифікаційних робіт і критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.


  Тестові завдання для ДПА відповідатимуть рівню стандарту

  21 вересня відбулася прес-конференція щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році. Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.


  Визначено терміни проведення ЗНО-2017

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.


  Оприлюднено Офіційний звіт та регіональні дані про результати ЗНО-2016

  В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року та оприлюднено узагальнені результати учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Для того, щоб ознайомитися з відповідною інформацією, необхідно скористатися опцією «Регіональні дані ЗНО-2016».


  Хроніка подій

  1 грудня 2016 р.

  Зовнішнє незалежне оцінювання: 10 років після старту

  23 листопада в приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася конференція «Десять років ЗНО. Перспективи освітніх вимірювань в Україні». Організотори цього заходу: Альянс USETI та Український центр оцінювання якості освіти.

  У конференції взяли участь Ден Девідсон, президент Американських рад з міжнародної освіти, Сюзен Косінскі Фріц, директор регіональної місії АМР США в Україні, Білорусі, Молдові та Кіпрі, Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, Вадим Карандій, директор Українського центру оцінювання якості освіти, Ярема Бачинський, директор Американських рад з міжнародної освіти в Україні, викладачі вищих навчальних закладів, фахівці Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.


  24 листопада 2016 р.

  Представники Українського центру ознайомилися з досвідом освітніх вимірювань в Польщі

  Упродовж 14 – 17 листопада тривав робочий візит представників Міністерства освіти і науки України, Інституту освітньої аналітики та Українського центру оцінювання якості освіти до Інституту освітніх досліджень, що знаходиться в Республіці Польща. Навчальна поїздка відбулася в рамках проекту Міністерства національної освіти Польщі, однією зі складових якого є надання допомоги освітнім інституціям України з питань підготовки та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.


  21 жовтня 2016 р.

  PISA: ЩО ОТРИМАЄ УКРАЇНА?

  Міжнародні порівняльні дослідження оцінювання якості освіти давно увійшли в практику обов’язкових заходів щодо аналізу стану освіти в країнах світу. Деякі країни, наприклад Німеччина, використовують їх як ядро моніторингових систем, вибудовуючи власні інструменти моніторингу на основі даних таких досліджень, інші, зокрема Польща, застосовують їх результати як одну з багатьох складових програми з вивчення якості освіти. Країна, зацікавлена в участі в таких дослідженнях, може вибрати одне або декілька – зі значного переліку: TIMSS, PIRLS, PISA, CIVIC, ICILS тощо. Усі вони значно відрізняються за направленістю, змістом, організацією, періодичністю тощо, об’єднує ці дослідження те, що всі вони можуть бути використані як каталізатор удосконалень освітніх систем, дзеркало, у якому можна побачити освітню систему своєї країни крізь системи інших країн.


  14 вересня 2016 р.

  Відбудеться прес-конференція «Особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році»

  У середу 21 вересня о 10:00 відбудеться прес-конференція директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році.


  22 серпня 2016 р.

  У 2017 році результати ЗНО

   із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА

  Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», який врегульовує основні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.


  18 серпня 2016 р.

  Запрошуємо до обговорення проекту змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання

  На сайті Міністерства освіти і науки України, з метою обговорення громадськістю, розміщено проект змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 р. № 533).


  16 серпня 2016 р.

  Відбулася прес-конференція за підсумками проведення ЗНО-2016

  16 серпня директор Українського центру оцінювання якості освіти представив результати учасників зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, що відбулася у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

  Найкращі результати державної підсумкової атестації отримали випускники м. Києва, Львівської, Тернопільської та Харківської областей. Початковий та середній рівні навчальних досягнень переважають серед випускників Закарпатської, Чернівецької областей.


  10 серпня 2016 р.

  Запрошуємо на прес-конференцію «Результати ЗНО – 2016: тенденції та висновки»

   У вівторок 16 серпня об 11:30 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації учасників тестування у 2016 році.


  1 серпня 2016 р.

  Внесено зміни до наказу МОН

  про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

  Відповідно до змін, внесених до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.


  29 липня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  1 серпня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  26 липня 2016 р.

  Визначено результати вступних випробувань до магістратури за спеціальністю «Право»

  В Українському центрі завершено обробку екзаменаційних робіт вступників-учасників експерименту для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» за технологією ЗНО та визначено результати вступних випробувань.Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів блоків «ТЗНПК», «Право» та «Англійська мова» розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням. Розподіл учасників вступних випробувань, які подолали поріг «склав/не склав», за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів подано у розділі «Статистика та аналітика».


  25 липня 2016 р.

  Відбулися вступні випробування в порядку експерименту для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» за технологією ЗНО

  23 липня в п’яти містах України – Чернівцях, Львові, Києві, Одесі та Полтаві пройшли вступні випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. Дев’ять університетів країни, які долучилися до експерименту, здійснюватимуть прийом у магістратуру випускників-бакалаврів на підставі результатів  єдиного іспиту, формат проведення якого був максимально наближений до незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів.


  21 липня 2016 р.

  Апеляційна комісія завершила розгляд заяв щодо результатів тестування 2016 року

  21 липня відбулося засідання апеляційної комісії при Українському центрі, на якому були розглянуті останні апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.  За попередніми даними, скористалися правом на повторну предметну та технічну перевірку бланків відповідей Б та А 5 383 учасники тестування.


  21 липня 2016 р.

  Оприлюднено перелік пунктів тестування, у яких відбудуться вступні випробування в порядку експерименту для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» з використанням технології ЗНО

  23 липня відбудеться тестування абітурієнтів, які вступають на основі ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

  В Українському центрі оцінювання якості освіти на підставі даних, переданих з Єдиної державної електронної бази з питань освіти, здійснено розподіл вступників-учасників експерименту за пунктами тестування. Список зареєстрованих абітурієнтів та перелік пунктів тестування розміщено за посиланням. Просимо учасників  переконатися у відповідності прізвища та імені з номером екзаменаційного листка, виданого приймальною комісією.


  20 липня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  21 липня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  15 липня 2016 р.

  Оприлюднено результати повторної додаткової сесії ЗНО

   На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, російської мови, англійської мови, біології, математики, історії України, фізики під час повторної додаткової сесії, розміщені результати тестування.


  14 липня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  15 липня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  13 липня 2016 р.

  Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов
  із використанням дворівневих предметних тестів відтерміновано на 2018 рік

  30 червня на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України розглянуто звіт за результатами проведення апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів.

  Нагадаємо, що 16 квітня 2016 р. Українським центром оцінювання якості освіти було проведено апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання нового формату завдань з іноземних мов. Зокрема, апробувалися дворівневі предметні тести рівня В1 (для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні) та рівня В2 (для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні), а також завдання для перевірки розуміння мови на слух (аудіювання).


  8 липня 2016 р.

  Оприлюднено результати додаткової сесії ЗНО з усіх навчальних предметів

   На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії, хімії під час додаткової сесії, розміщені результати тестування.


  8 липня 2016 р.

  Попередні підсумки ЗНО-2016:

  200 балів у 258 учасників, семеро з них мають 200 балів з двох предметів

  У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проходило з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії, хімії. Результати з української мови та з математики або історії України (за вибором учасника) зараховувалися як оцінка за державну підсумкову атестацію.


  8 липня 2016 р.

  Зовнішнє незалежне оцінювання 2016 відбулося. Дякуємо партнерам за співпрацю.

  Завершились основна, додаткова, а також повторна додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Цьогоріч тестування проходило з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії, хімії. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та математики або історії України (за вибором учасника) зараховувалися як оцінка за державну підсумкову атестацію.


  7 липня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  8 липня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  5 липня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань додаткової сесії з хімії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з хімії додаткової сесії.


  4 липня 2016 р.

  Завтра розпочинається повторна додаткова сесія для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу

  5 липня, тестуванням з української мови і літератури розпочинається повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Участь у ній можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.


  4 липня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  5 липня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  2 липня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань додаткової сесії з географії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з географії додаткової сесії.


  1 липня 2016 р.

  Оприлюднено результати додаткової сесії ЗНО з історії України

   На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з історії України під час додаткової сесії, розміщені результати тестування.

  Для визначення результатів додаткової сесії зовнішнього оцінювання застосовуються таблиці за шкалою 100-200 балів, таблиці за шкалою 1-12, розроблені за підсумками проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Таблиці оприлюднені на сайті Українського центру в розділі «Визначення результатів ЗНО».


  1 липня 2016 р.

  Україна офіційно приєдналася до Програми міжнародного оцінювання учнів (PISA)

  30 червня відбулася нарада, присвячена приєднанню України до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA-2018, за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, представників Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), національного та регіональних координаторів проекту PISA в Україні. Під час заходу міжнародні експерти поінформували про основні етапи підготовки та проведення проекту, а також наголосили на необхідності використання результатів під час прийняття управлінських рішень у сфері освіти.


  1 липня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань з фізики додаткової сесії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з фізики додаткової сесії.


  30 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань з біології додаткової сесії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з біології додаткової сесії.


  30 червня 2016 р.

  Відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти

  1 липня 2016 року відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти за адресою м. Київ, вул. Володимира Винниченка (колишня Юрія Коцюбинського), 5.


  29 червня 2016 р.

  Оприлюднено результати додаткової сесії ЗНО з математики

   На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з математики під час додаткової сесії, розміщені результати тестування.

  Для визначення результатів додаткової сесії зовнішнього оцінювання застосовуються таблиці за шкалою 100-200 балів, таблиці за шкалою 1-12, розроблені за підсумками проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Таблиці оприлюднені на сайті Українського центру в розділі «Визначення результатів ЗНО».


  29 червня 2016 р.

  Наступного тижня закінчується додаткова сесія ЗНО-2016

  4 липня тестуванням з хімії завершиться проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання у 2016 році. 29 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання додаткової сесії з біології, 30 червня пройде тестування з фізики, а 1 липня – з географії.


  29 червня 2016 р.

  Запрошення-перепустки для участі в повторній додатковій сесії вже на інформаційних сторінках (доповнено)

  На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу, розміщені запрошення-перепустки для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України, російської, англійської мов, біології та фізики. У запрошеннях-перепустках зазначено адреси пунктів проведення  повторної додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з цих навчальних предметів.


  29 червня 2016 р.

  Ухвалено схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю додаткової сесії з французької та німецької мов (власного висловлення)

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з французької та німецької мов.


  24 червня 2016 р.

  Завершено основну сесію ЗНО. Учасники можуть роздрукувати Інформаційну картку з результатами тестування.

  На інформаційних сторінках учасників тестування розміщено результати з усіх предметів основної сесії. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання вже можуть роздрукувати Інформаційну картку, де зазначені результати тестування з усіх предметів, з яких абітурієнти подолали пороговий бал.


  24 червня 2016 р.

  Оприлюднено результати ЗНО з фізики, географії, хімії

  На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщені результати тестування з фізики, географії, хімії. Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів оприлюднені на сайті Українського центру в розділі «Визначення результатів ЗНО».


  24 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань з французької та німецької мов додаткової сесії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблиці правильних відповідей сертифікаційних робіт з французької та німецької мов додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.


  24 червня 2016 р.

  90% учасників тестування довіряють системі зовнішнього незалежного оцінювання – результати соцопитування

  5 травня 2016 року під час тестування з української мови і літератури «Громадянська мережа «ОПОРА» спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Проекту USAID Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню проводили опитування учасників про різні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, його сприйняття цьогорічними абітурієнтами, а також умови проведення. Усього було опитано 2 086 осіб у 80 пунктах тестування за вибіркою, що репрезентує  регіональний склад учасників ЗНО.


  24 червня 2016 р.

  Визначено пороговий бал «склав/не склав» з фізики, географії, хімії

  Відбулося третє засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з фізики, географії та хімії.


  24 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді та схеми оцінювання завдання відкритої форми
  з розгорнутою відповіддю 
  додаткової сесії з англійської та іспанської мов  (оновлено)

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблиці правильних відповідей та схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) сертифікаційних робіт додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з англійської та іспанської мов.


  24 червня 2016 р.

  Запрошення-перепустки з фізики та біології для участі в додатковій сесії вже на інформаційних сторінках

  На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, які зареєстровані для участі в додатковій сесії та подолали поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, розміщені запрошення-перепустки для проходження тестування з фізики та біології. У запрошеннях-перепустках зазначено адреси пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з цих навчальних предметів.


  23 червня 2016 р.

  5 липня розпочнеться повторна додаткова сесія для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу

  Затверджено графік проведення повторної додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, участь у якій можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій. Заяви для участі у повторній додатковій сесії подало 16 осіб: 5 осіб з Донбасу, 11 – з Криму.


  23 червня 2016 р.

  Експертна комісія встановить поріг «склав/не склав» з фізики, географії та хімії

  24 червня об 11:00 відбудеться третє засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Експерти встановлять мінімальну кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи з фізики, географії та хімії, щоб скласти тест з відповідного навчального предмета.


  23 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді з російської мови додаткової сесії ЗНО та схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (оновлено)

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання та схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) 2016 року з російської мови.


  23 червня 2016 р.

  Оприлюднено результати додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури

   На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури під час додаткової сесії, розміщені результати тестування.

  Для визначення результатів додаткової сесії зовнішнього оцінювання застосовуються таблиці за шкалою 100-200 балів, таблиці за шкалою 1-12, розроблені за підсумками проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Таблиці оприлюднені на сайті Українського центру в розділі «Визначення результатів ЗНО».


  22 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді з історії України додаткової сесії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України додаткової сесії.


  21 червня 2016 р.

  Початок проведення додаткової сесії ЗНО з іспанської та французької мов о 14:00

  Триває додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 21 червня учасники складали тест з історії України.

  Цього тижня також пройде тестування з російської – 22 червня, англійської – 23 червня, іспанської – 23 червня, німецької – 24 червня та французької мов – 24 червня.

  Звертаємо увагу учасників зовнішнього незалежного оцінювання на те, що під час додаткової сесії початок зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської та французької мов – о 14.00, допуск учасників – з 13:15 до 13:50. З решти предметів допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – об 11:00.


  21 червня 2016 р.

  До інтерпретації результатів ЗНО-2016

  Для полегшення тлумачення рейтингових оцінок учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, приймальними комісіями вищих навчальних закладів публікуємо Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, які подолали поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, історії України, російської мови, іспанської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, біології за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100-200 балів.


  21 червня 2016 р.

   Сьогодні останній день реєстрації для участі в повторній додатковій сесії ЗНО

  21 червня завершується реєстрація для участі в повторній додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу. Це останній день, коли охочі пройти тестування мають можливість  надіслати пакет необхідних документів.


  21 червня 2016 р.

  Випускники з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу можуть узяти участь у повторній додатковій сесії ЗНО

  З 2 до 9 липня 2016 року пройде повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології та фізики.

  Участь у повторній додатковій сесії можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.


  17 червня 2016 р.

  Оприлюднено результати ЗНО з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов і біології

  На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщені результати тестування з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов і біології. Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів оприлюднені на сайті Українського центру у розділі «Визначення результатів ЗНО».


  17 червня 2016 р.

  Оприлюднено правильні відповіді до завдань з хімії

  У розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з хімії.


  17 червня 2016 р.

  Відбулося ЗНО з хімії

  17 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з  хімії. Для участі в тестуванні з цього навчального предмета було допущено 28 502 особи.

  За оперативною інформацією у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії взяло участь 89,4 % від загальної кількості, не прийшли на тестування – 10,57 %,  не були допущені до участі в тестуванні (прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів) і запізнилися – 0,03 %.
  До проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування було залучено 4 812 осіб.


  17 червня 2016 р.


 •   (0626)41-76-67
 •   84307, м.Краматорськ, вул. Благодатна, 80
 •   school17-kramatorsk@ukr.net
By Serweer