• Переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів та олімпіад

Інтелектуальний потенціал школи:
    переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів та олімпіад

• Пономарьова Поліна — Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика (міський рівень), учитель Рідош А.В.
    • Пономарьова Дар’я — Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури (міський рівень), учитель Рідош А.В.
    • Руденко Валентина — Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка (міський рівень), учитель Карабутка Н.В.
    • Натолока Данило, Мамченко Анна — Обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай» (обласний рівень), учитель Карабутка Н.В.
    • Мамченко Анна — Обласний фестиваль, присвячений 80-річчю від дня народження В. Стуса «Кожна зірка має свій час…» (обласний рівень), учитель Карабутка Н.В.
    • Ковальов Олександр, Новосьолов Євген — Обласні змагання з військової підготовки (обласний рівень), учитель Бочегаєв М.В.
    • Раковська Анна — Обласний фестиваль дитячої творчості «Єдина родина» (всеукраїнський рівень), учитель Кондратьєва О.І.
    • Кухар Артем — Всеукраїнський турнір юних правознавців (міський та обласний рівні), учитель Губа Г.Я.
    • Кухар Артем, Севостьянов Олександр — міський брейн-ринг «16 тижнів без насильства», учитель Губа Г.Я.
    • Димидов Костянтин, Кузін Владислав, Зелений Артем, Морозова Діана — міські змагання з баскетболу «Кубок НКМЗ», учитель Нікіфоров Д.О.
    • Чечеринда Єгор — Всеукраїнська олімпіада з фізичного виховання міського етапу, учитель Нікіфоров Д.О.
    • Кривуля Катерина, Трофименко Валерія, Литвинова Олександра — ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, учитель Сердюк О.О.
    • Литвинова Олександра — Олімпіада з трудового навчання (обласний рівень), учитель Сердюк О.О
    • Литвинова Олександра, Кривуля Катерина, Бєлашова Олена — Обласна виставка-конкурс «Благовіст» (обласний рівень), учитель Сердюк О.О.
    • Шевченко Марія – міський конкурс «Хай українська пісня лунає», Семчонок А.Ф.
    • Савченко Катерина – Всеукраїнський конкурс «Розстріляна молодість» (образотворче мистецтво), учитель Сухова І.В.
    • Маляр Артем – ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології, учитель Чередніченко І.О.
    • Матвієнко Дарія, Мамченко Ганна — міський етап Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Єдина родина», учитель Новосельцева Т.С.
    • Мамченко Ганна — обласний етап Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Єдина родина», учитель Новосельцева Т.С.
    • Полоник Руслана, Васильєва Софія — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Перлини мистецтва» (міський рівень), учитель Новосельцева Т.С.
    • Зозуляк Валерія — Обласний огляд-конкурс учнівських презентацій «Мій план здорового способу життя», учитель Дудко І.В.