• Правила використання мобільних телефонів під час навчального-виховного процесу

1. Порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу  в навчальному закладі:
    • Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
    • Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.
    • При порушенні вимоги попереднього пункту, вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.
    • Використовувати телефон для зв’язку або з іншими потребами можна тільки під час перерви.
    • Не залишати без контролю власний мобільний телефон.
    • Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація, педагогічний колектив та техперсонал школи не несе.
    • У випадку зникнення мобільних телефонів адміністрація та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.
    • Забороняється фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, уроків так і в позаурочний час без згоди інтерв’юерів.
    • Забороняється використовувати чужі мобільні телефони у власних цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.