• Профорієнтація випускників

Кафедра садово-паркового господарства та генетики Запорізького національного університету запрошує на навчання. Матеріали за посиланням
    %d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8

Дорогі випускники!

1

Ким бути? Це питання хвилює учнівську молодь з року в рік. Професій багато, а вибір один. Все ближче надходить час, коли кожен з вас замислюється про своє майбутнє, професійні плани. Шлях у самостійне життя повинен, безумовно, бути правильним і обдуманим. Правильний вибір професії сьогодні – запорука матеріального та морального благополуччя завтра.

Кажуть, що людина у житті народжується двічі: вперше — коли з’являється на землі як жива істота, а вдруге — коли стверджується як особистість, вибирає справу свого життя, свою професію. Цей важливий крок повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше чекає розчарування, даремно витрачені роки та батьківські кошти.
    Зараз перед вами стоїть нелегке завдання: зробити крок, який вирішить вашу життєву долю. Тому хочеться побажати обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

• Державна бібліотека України для юнацтва. Молодіжно-інформаційна консультативна служба. Світ професій.
    • Донецька обласна служба зайнятості. «Центр профорієнтації» на Google Play:завантажуй та користуйся! Безкоштовний Android-додаток «Центр професійної орієнтації.
    • Careerhub.in.ua – Плануй свою кар’єру
    • Довідник вищих навчальних закладів України. Освіта.ua
    • Довідник закордонних вузів. Освіта.ua
    • РЕЙТИНГ ВНЗ України за 2017 рік